ShtepiMeQera.org
Magazinë me qera në Porto Romano, Durrës, 2 920 m². Foto 1 nga 4

1 / 4

Me qeraMagazinë

✅JEPET KAPANON ME QIRA – Porto Romano, Durrës

Porto Romano, Durrës

€3 888/muaj

rreth 358 000 Lekë

33% më lirë për m² se mesatarja për magazina me qera në Porto Romano, Durrës

Sa ju kushton kjo qera

Në një vit
€46 656
Për m², në muaj
€1
Qeraja e mesit për magazina me qera në Porto Romano, Durrës
€7 250/muaj

1 nga 12 njoftimet aktive për magazina me qera në Porto Romano, Durrës kërkojnë më pak se kjo.

Llogaritur nga njoftimet aktive sot. Pyesni publikuesin nëse qeraja përfshin shpenzimet e pallatit, ujin dhe energjinë, dhe sa është depozita.

Të dhënat e pronës

Sipërfaqja
2 920 m²
Largësia nga qendra
6,2 km

Çfarë përfshin

  • Parkim

Përshkrimi i publikuesit

✅JEPET KAPANON ME QIRA – Porto Romano, Durrës ✅Vendndodhje strategjike në zonën industriale të Porto Romanos, me akses të lehtë për mjete të tonazhit të rëndë dhe aktivitete logjistike. ✅ Të dhënat kryesore: ▪️ Sipërfaqe kapanoni: 1,620 m² ▪️ Sipërfaqe oborri: 1,300 m² ▪️ Lartësia: 9.5 m ▪️ Kapanon i ri ✅ Avantazhe: ▪️ Strukturë moderne dhe funksionale ▪️ Oborr i bollshëm për manovrim dhe parkim ▪️ I përshtatshëm për magazinim, logjistikë dhe prodhim ▪️ Akses i lehtë për kamionë dhe trailerë ▪️ Zonë industriale shumë e kërkuar ✅Çmimi: 2.4 € / m² ✅Totali: 3,888 € / muaj 📞 Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë:

Publikuar më 22 tetor 2026. Kodi i njoftimit: SH-VPXFD2

Ku ndodhet

Rrethi tregon zonën e përafërt, jo adresën e saktë.

Para se të paguani ose të nënshkruani

  • Shikojeni banesën nga afër dhe mos jepni paradhënie për një pronë që nuk e keni parë.
  • Kërkoni dokumentin e pronësisë dhe krahasoni emrin me atë të personit që jep me qera.
  • Shkruani në kontratë qeranë, depozitën, afatin dhe listën e orendive, me foto të gjendjes.

Udhëzuesi për kontratën e qerasëQera për të huajtSi të shmangni mashtrimet

Qera të tjera në Durrës